Poddasze może być to zarówno miejsce użytku codziennego jak i skład na rzadko używane rzeczy. W obu przypadkach należy pamiętać o dobrej izolacji, ponieważ przez dach ucieka nawet 60% ciepła z całego domu. Ciepłe powietrze zawsze unosi się do góry przez co wystawia naszą izolację na ciężką próbę. Najefektywniejszy sposób na izolację poddasza to warstwa o grubości 18 – 30cm pianki otwartokomórkowej .

Szczelna izolacja bez mostków termicznych skutecznie zatrzyma ciepło w Twoim domu!

1
IMG_2278
izolacja poddasza pianka poliuretanowa natrysk gdansk

ZERO WOLNYCH PRZESTRZENI

Natrysk pianką to rozwiązanie bardzo praktyczne, szczególnie tam gdzie mamy mało przestrzeni. Pianka izolacyjna nakładana metodą natryskową to ogromna precyzja w dotarciu do każdej szczeliny. W ciągu kilku sekund po naniesieniu pod wysokim ciśnieniem na izolowaną powierzchnie pianka zwiększa swoją objętość nawet 120 razy, dzięki czemu wypełnia dokładnie każdą przestrzeń. W takim przypadku – nie ma mowy o żadnych mostkach termicznych!

NIE PRZEPŁACAJ

Decyzja o wykorzystaniu pianki poliuretanowej może być podyktowana również względami ekonomicznymi –  jest tańsza w wykonaniu od alternatywnych metod, a również dzięki efektywności pozwala oszczędzić nawet 60% na kosztach ogrzewania oraz chłodzenia domu.

ALTERNATYWA NA MIARĘ NOWYCH CZASÓW

Piana posiada minimum 25 lat gwarancji na niezmienność parametrów cieplnych. Budując nowy dom zawsze musimy się liczyć z trwałością użytych materiałów, w przypadku izolacji tradycyjną metodą czas zużycia materiału to max. 10 lat, koszty wymiany izolacji oraz utylizacji zużytego materiału to duży problem dla środowiska i oczywiście dla kieszeni inwestora.